KONST / Litografier / Färglitografi 12332527
nr 1233 2527
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 2012, numrerad 96/175, bladets mått: 43x43, löst blad
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:59:57
2/2 04:21:19
100 kr
3/2 23:15:28
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson